Заробітна плата раз на місяць

24 Лип 2014 / 13:18 | Переглядів: 1706

гроші1

Чи може підприємство виплачувати заробітну плату раз на місяць, якщо в нас будуть заяви працівників, що вони не заперечують цього?

Наше законодавство вимагає чітко й без будь-яких обмовок: зарплату потрібно виплачувати регулярно в строки, установлені колективним договором або нормативним актом роботодавця. Але робити це потрібно не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата Таким чином, аванс потрібно виплачувати не пізніше 23 числа, а зарплату за другу половину місяця-не пізніше 7 числа наступного місяця. Дана умова зазначена у ст.24 Закону України "Про оплату праці".

Що ж до заяв, які написали ваші працівники, то вони не можуть звільняти вас від дотримання букви закону. Збирання таких заяв - це марна трата часу.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.