За продаж алкоголю чи тютюну неповнолітнім – позбулися ліцензій

28 Лис 2014 / 11:02 | Переглядів: 1507

алкоголь несанкціонована торгівля

З початку року суб'єктам господарювання Тернопільщини анульовано 183 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. У тому числі за продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років - 8 ліцензій. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

На право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами за 10 місяців цього року анульовано 186 ліцензій. Зокрема, за продаж тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років - 16 ліцензій.

Крім цього, призупинено 37 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 22 ліцензії - на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Разом з тим, протягом січня-жовтня цього року суб'єктам господарювання області видано 1704 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1470 ліцензій - на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробними.

Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.