За корупційні дії – до відповідальності

12 Бер 2013 / 14:44 | Переглядів: 1695

Гроші

В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками відділу оперативних розробок УДСБЕЗ УМВС України в Тернопільській області спільно з працівниками відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області УВБ ДПС України 1 березня задокументовано факт хабарництва з боку завідуючого сектором оперативного супроводження адміністрування ПДВ відділу податкової міліції ДПІ у Чортківському районі. Він вимагав та одержав від приватного підприємця смт. Микулинці Теребовлянського району хабар в розмірі 4000 грн. За це було обіцяно не притягувати останнього до відповідальності за результатами перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства діяльності належного йому комп'ютерного клубу.

Підрозділом здійснюється оперативний супровід матеріалів вказаного кримінального провадження.

Принагідно нагадуємо, що мешканці м. Тернополя та області можуть інформувати про факти вимагання та отримання хабара, інші протиправні дії з боку посадових осіб податкової служби, або ж повідомити про перевищення повноважень податківцями на телефонну „гарячу” лінію "Пульс податкової": (044) 284-00-07, або ж особисто звернутися у відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль вул. Білецька, 1, кабінети 705, 707.

Олександр Малець, начальник відділу внутрішньої безпеки
при ДПС у Тернопільській області УВБ ДПС України,
полковник податкової міліції

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.