З нового року для фермерів єдиний внесок буде по-іншому

06 Гру 2017 / 07:05 | Переглядів: 724

Земля Пай

У Тернопільській ОДПІ повідомили, що до платників єдиного внеску (Далі - ЄВ) з 1 січня 2018 року будуть належати члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, якіпідлягають страхуванню на інших підставах.

На сьогодні, відповідно до статті 10 Закону про єдиний внесок, члени фермерського господарства визначаються як особи, які можуть добровільно сплачувати внески.

Крім того, члени фермерських господарств з нового року будуть звільнятись від сплати ЄВ за себе, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленогост. 26 Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

З 1 січня 2018 року члени фермерських господарств зобов'язані сплачувати ЄВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується внесок.

Зазначена норма передбаченап. 22 ст. 13 Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" від 03.10.2017 р. № 2148-УІІІ, яким внесено зміни доЗакону про ЄСВ.

Докладніші консультації - у Центрі обслуговування платників та за телефоном: 43-46-10, 52-12-27.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.