Європейськість починається з декларування доходів

03 Бер 2015 / 07:16 | Переглядів: 1548

Декларація

З 1 січня до 1 травня 2015 року триває кампанія декларування майнового стану і доходів, одержаних громадянами у 2014 році. Громадяни зобов'язані подати декларацію, якщо протягом 2014 року вони отримували:

  • доходи від осіб, які не є податковими агентами;
  • доходи від надання рухомого майна або нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), якщо орендар та орендодавець фізичні особи;
  • інвестиційний прибуток;
  • будь-які іноземні доходи;
  • нецільову благодійну допомогу, якщо її загальна сума протягом 2014 року перевищувала 1710 грн;
  • доходи у вигляді спадщини та подарунків;
  • доходи, які нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку двома або більше податковими агентами лише у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2014 році - 146 160 грн. (1218х120) тощо.

Додамо, суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно самостійно сплатити до 1 серпня 2015 року.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року. У такому випадку, податкова декларація подається протягом всього 2015 року. Разом із декларацією подаються документи, які підтверджують витрати, включені до податкової знижки.

Звертаємо увагу, що подати декларацію можна на паперових носіях, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або в електронному вигляді через інформаційний портал Державної фіскальної служби України з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису.

Бланки декларацій та консультації щодо заповнення таких декларацій можна отримати в Центрі обслуговування платників за адресою Білецька 1.
Заздалегідь висловлюємо вдячність за вчасно подану декларацію!

Відділ комунікацій Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.