Єдиний внесок: що потрібно знати

08 Лют 2018 / 03:04 | Переглядів: 674

податкова єдиний соціальний внесок

Максимальна величина зарплати, з якої сплачується єдиний внесок у 2018 році (з 1 січня по 31 грудня) - 55845 гривень. Про це зазначили у тернопільській ОДПІ.

Розмір мінімального єдиного внеску для платників єдиного податку 1, 2, 3 груп, длясамозайнятих осіб, для ФОП на загальній системі оподаткування та для членів фермерського господарства в місяць становитиме 819,06 грн, за квартал - 2457,18 грн. Розмір максимального єдиного внеску для вказаних категорій - 12285,90 грн за місяць та 36857,70 грн за квартал.

Звільняються від сплати ЄСВ за себе, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами зінвалідністю, або досягли віку, встановленого ст.26 Закону про пенсійне страхування, таотримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Єдиний внесок для усіх ФОП сплачується до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом. Це ж правило буде поширюватись на осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Довідково: Раніше для фізичних осіб-підприємців, крім ФОП на спрощеній системі оподаткування, застосовувався річний період сплати єдиного внеску. На сьогодні, ця норма не діє. Сплата проводиться на загальних підставах. Платники єдиного податку 1 групи у 2018 році втрачають право на сплату єдиного внеску в сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Тому, з нового року будуть платити його в повному мінімальному розмірі (у 2018 році - 819,06грн), як й усі інші спрощенці.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.