Ярмарка вакансій

07 Сер 2014 / 10:46 | Переглядів: 2520

вакансія

В м. Каневі Черкаської області функціонує підприємство “Миронівська птахофабрика” ТМ “Наша ряба”, що займається вирощуванням та переробкою курчат-бройлерів. Оскільки продукція даного підприємства користується великим попитом серед населення України, постійно зростає потреба у працівниках, які зайняті підсобними роботами. Тому в приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості 5 серпня 2014 року була проведена ярмарка вакансій з метою підбору працівників на посаду "підсобний робітник", на якій був присутній менеджер із персоналу ПрАТ “Миронівської птахофабрики” Данилевський Євген. До участі у заході були запрошені особи, котрі перебувають на обліку у центрі зайнятості в пошуках роботи. Безробітних громадян зацікавили основні гарантії підприємства щодо офіційного працевлаштування (по трудовій книжці або за договором), оплати лікарняних, відпусток. Окрім цього пан Євген зазначив: "Можливості підприємства дозволяють забезпечити безкоштовним житлом іногородніх працівників, комплексним обідом за символічну платню -1 грн., а також щомісячним безкоштовним отриманням 6,5 кг. м'яса курчат-бройлерів. Для більшого матеріального заохочення, працівники, котрі виконують або перевиконують план, отримують додаткове нарахування до основної зарплати".

Усім учасникам ярмарки вакансій були роздані інформаційні листівки з контактною інформацією даного підприємства. Загалом в інформаційному заході взяло участь 34 особи.

Головний спеціаліст довідково-інформаційного відділу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості - Гороховська О.Д.
528930

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.