Як оподатковуються доходи фізичних осіб, отримані в іноземній валюті?

02 Лис 2017 / 07:28 | Переглядів: 1532

Іноземна валюта

Ви запитували у податковій

На запитання, як оподатковуються доходи фізичних осіб, отримані в іноземній валюті, відповіли в Тернопільській ОДПІ. Зокрема, зазначили, що згідно зі статтею 164 Податкового кодексу під час нарахування (отримання) доходів, отриманих у вигляді валютних цінностей або інших активів (вартість яких виражена в іноземній валюті або міжнародних розрахункових одиницях), такі доходи перераховуються у гривні за валютним курсом Національного банку України, що діє на момент нарахування (отримання) таких доходів.

Якщо джерелом таких доходів виступає юридична особа, чи підприємець, вони будуть виступати податковим агентом, який має зобов'язання оподаткувати такі суми та здійснити перерахування утриманого податку до бюджету. В іншому випадку, отримувач таких доходів, повинен по закінченні року, до 1 травня, задекларувати їх та самостійно сплатити податок.

Матеріали Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.