Всі, хто здають в оренду власні помешкання, будуть зобов’язані сплатити податок на нерухомість

26 Січ 2014 / 04:25 | Переглядів: 1924

будинок сільський з цегли

Пільги зі сплати податку не надаються на об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів

Це передбачено Податковим кодексом, відповідно до якого, пільги зі сплати податку не надаються на об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Якщо у громадянина є декілька об'єктів нерухомості, які не перевищують встановлений розмір пільги оподаткування ( для квартир - 120 кв. метрів, для будинків - 250 кв. метрів, для квартир та будинків у сукупності - 370 кв. метрів), й один з об'єктів житлової нерухомості надається в оренду, то у будь-якому випадку власнику доведеться сплатити податок на нерухомість з житлової площі об'єкта оренди

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.