Витрати на новорічне оформлення офісу не включаються до складу податкових витрат

24 Гру 2014 / 08:27 | Переглядів: 1698

ялинка 2014

Фото: Тарас Хлібович

У зв'язку з наближенням Новорічних та Різдвяних свят нагадуємо, що за правилами Податкового кодексу для підприємств, основною діяльністю яких не є організація прийомів, презентацій і свят за замовленням та за рахунок інших осіб, сума коштів, витрачена на придбання різноманітних прикрас для святкового оформлення офісних приміщень, не включається до складу податкових витрат, оскільки ці витрати не пов'язані з веденням господарської діяльності.

Водночас, придбати різноманітні прикраси можливо за рахунок інших джерел, зокрема, за рахунок чистого прибутку підприємства.

ПДВ, сплачений платниками при придбанні новорічних прикрас (мішури, ялинки, гірлянд тощо) для святкового оформлення офісу, робочих приміщень, території, до складу податкового кредиту не включається.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.