«Відсвяткували п’ятиріччя» елітному авто? Коли не буде оподаткування?

16 Чер 2017 / 15:18 | Переглядів: 173

Понад 100 розкішних автомобілів «привезуть»  бюджету близько 3 мільйонів гривень

Податковим кодексом України, зокрема у статті 267, прописано, що об'єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років(включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. (у 2017році - 1 млн 200тис грн).

У разі спливу п'ятирічного віку автомобіля протягом звітного року, податок сплачується заперіод з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п'яти років. Про це інформували в Тернопільській ОДПІ.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.