Відбулося засідання членів оргкомітету щодо організації «Днів сталої енергії» у Тернополі

18 Вер 2015 / 17:42 | Переглядів: 1434

5856о6р6р6р

Вісімнадцятого вересня у приміщенні управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР відбулося засідання членів оргкомітету щодо організації "Днів сталої енергії". Нагадаємо, що захід відбудеться впродовж 16 та 17 жовтня в рамках співпраці Тернопільської міської ради та Асоціації "Енергоефективні міста України".

Під час засідання, участь у якому взяли представники управління освіти, управління сім'ї, молоді та спорту, управління транспорту та інших структурних підрозділі, було обговорено ймовірні заходи, які можна провести у Тернополі в рамках "Днів сталої енергії". Координатором заходу Павлом Савечком було озвучено перелік заходів, які вже були проведені у інших містах України, що є членами Асоціації. Також фахівець повідомив, що Асоціація "Енергоефективні міста України" підготувала подарунки для активних учасників "Днів сталої енергії": електронні накопичувачі, еко-сумки та парасольки.

До роботи організаційного комітету та проведення заходів можуть долучатись волонтери, приватні суб'єкти господарювання, представники громадських та релігійних організацій, навчальних закладів тощо.

Всі охочі долучитись до даного заходу можуть звертатися в сектор з питань енергозабезпечення управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології (вул. Коперника, 1 каб. 209, тел. 52 58 33) або адресувати свої пропозиції на електронну скриньку gkge@ukr.net абосторінку управління в соцмережі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.