Важливо для тих, хто займається тваринництвом і продає м'ясо

12 Лип 2017 / 14:42 | Переглядів: 697

мясо

Доходи фізичних осіб від продажу власної продукції тваринництва у розмірі 160000грннарік - не підлягають оподаткуванню. Такий неоподатковуваний розмір в сумі 50мінімальних зарплат передбачено в оновленому пункті 165.1.24 Податкового кодексу.

У разі, коли сума отриманого доходу перевищує даний розмір, фізична особа зобов'язана падати до податкової інспекції довідку про самостійне розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною, міською радою або радою об'єднаних територіальних громад, за місцем проживання власника такої продукції. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Якщо ж таким платником податку не підтверджено самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, доходи від продажу якої він отримав, такі доходи підлягають оподаткуванню на загальних підставах (податок на доходи фізичних осіб - 18%, військовий збір - 1,5%).

Детальніші консультації - у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 таза телефоном: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.