Вакантні посади та вільні робочі місця в м.Тернополі (січень-серпень 2013р.)

18 Вер 2013 / 08:57 | Переглядів: 2469

зайнятість центр семінар партнери

За станом на 01.09.2013 року 344 підприємства міста подали інформацію по формі 3-ПН про наявність 1212 вільних робочих місць та вакантних посад ( на 01.09.2012 р. - 1121 вакансія), у тому числі потреба для заміщення на посади службовців - 556 місць, для працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями - 117 місць.

Всього за січень - серпень 2013 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав інформацію по формі 3-ПН від 1598 підприємств міста про наявність 9713 вільних робочих місць та вакантних посад. Загальна чисельність прийнятих на постійне місце роботи працівників на 2041 підприємство, установу, організацію та до фізичних осіб-підприємців міста Тернополя за даними відомостей про прийнятих з початку 2013 року становить 11773 особи. Для покращення ситуації на ринку праці та розширення спектру послуг, що надається службою зайнятості роботодавцям, за січень - серпень 2013 року проведені 97 тематичні семінари з роботодавцями по вирішенню актуальних питань на теми: "Законодавчі новації в сфері зайнятості", " Новий закон - нові можливості", "Вимоги нового закону до подання оголошень про найм працівників", "Вивільнення працівників з підстав п. 1 ст. 40 Кодексу Законів про працю України, строки подання звітності до служби зайнятості, порядок реєстрації вивільнених громадян, їх права та обов'язки", "Підбір персоналу та професійне навчання під замовлення роботодавців ІТ-сфери".

В січні - серпні 2013 року проведені 24 міні-ярмарки вакансій щодо сприяння роботодавцям в укомплектуванні заявлених вакансій з Головним управлінням держсанепідслужби у Тернопільській області, ДУ "Тернопільський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України", КП "Міськавтотранс", ТОВ ательє мод "Люкс", підприємство "Надія", ПП "Влад", Тернопільський міський відділ Управління МВС України в Тернопільській області, представниками центру комплектування ЗхРУ (Державна прикордонна служба України), ТОВ "ДОТ КОЛЛ", КП "Тернопільелектротранс", ТОВ "Добробуд", ПП "Аріол - Тернопіль", КП "Міськавтотранс", ПП "Магнетікван", в яких взяли участь 370 безробітних, 4 презентації роботодавця: СПД ФО Мамус І. М., СПД Беднарчук Н.С., СПД Геруля Л.В., СПД Руцька С.І., а також 5 семінарів з соціальними партнерами на тему: " Нове законодавство про зайнятість населення - новий інструментарій надання соціальних послуг", "Проблеми зайнятості сільської молоді", "Реалізація завдань та доручень Президента України щодо забезпечення молоді першим робочим місцем", "Організація профнавчання безробітних за сприяння служби зайнятості: новації та перспективи", "Трудовий договір - впевненість найманого працівника у завтрашньому дні".

Відповідно до „Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності” за період з 01 січня по 31 серпня 2013 року зареєстровано 2406 договорів, знято з реєстрації 2450 договорів. За даними статистичної звітності поданої роботодавцями, за січень - серпень 2013 року створено 3837 нових робочих місць, що більше на 925 чол. ніж ліквідовано робочих місць (2912).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.