Вакантні посади та вільні робочі місця

19 Лип 2014 / 15:02 | Переглядів: 1617

безробіття

За станом на 01.07.2014 року 282 підприємства міста подали в Тернопільський міськрайонний центр зайнятості інформацію про наявність 826 вільних робочих місць та вакантних посад ( на 01.07.2013 р. - 902 вакансії), у тому числі потреба для заміщення на посади службовців - 301 місце, для працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями - 84 місць.

Всього за січень - червень 2014 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав від 1299 підприємств міста інформацію про наявність 7341 вільного робочого місця та вакантної посади. Загальна чисельність прийнятих на постійне місце роботи працівників на 1304 підприємства, установи, організації та до фізичних осіб-підприємців міста Тернополя з початку 2014 року становить 5494 особи. Для покращення ситуації на ринку праці та розширення спектру послуг, що надається службою зайнятості роботодавцям, за січень - червень 2014 року проведені 62 тематичних семінари з роботодавцями по вирішенню актуальних питань на теми: "Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування", "Знання законодавства України про працю, зайнятість та соціальне страхування — основа успішного бізнесу", "Вимоги нового закону до подання оголошень про найм працівників", "Сучасна гендерна політика: міжнародний вимір та Україна".

В січні - червні 2014 року проведені 12 міні-ярмарок вакансій щодо сприяння роботодавцям в укомплектуванні заявлених вакансій, в яких взяли участь 158 безробітних, 2 презентації роботодавця: СПД ФО Орловська І.О., Власюк Н.Б., Коверко Л.О. - 37 чол., а також 2 семінари з соціальними партнерами на теми: "Легальна зайнятість - запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту", "Організація службою зайнятості професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, виходячи з вимог Закону України “Про зайнятість населення”".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.