Торгівля алкогольними напоями і тютюновими виробами через інтернет-магазин заборонена

01 Жов 2014 / 12:27 | Переглядів: 2213

інтернет трафік

Суб'єкт господарювання, який вирішив займатися торгівлею алкогольними напоями і тютюновими виробами, зобов'язаний забезпечити стан приміщень згідно з санітарно-технічними, санітарно-гігієнічними, технологічними, протипожежними і іншим нормам. Крім того, необхідно забезпечити можливість використання електронних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за продані товари.

Для реалізації алкоголю суб'єкт господарювання повинен мати торгове приміщення площею не менше 20 кв. м, обладнане відповідним торгово-технологічним устаткуванням, охоронною і протипожежною сигналізацією, з достатнім освітленням, опалюванням і вентиляцією, а у випадках, передбачених законодавством, забезпечити умови для застосування реєстраторів розрахункових операцій, зберігання матеріальних цінностей.

Роздрібна торгівля тютюновими виробами повинна здійснюватися за наявності відповідних складських приміщень для належного зберігання і реалізації тютюнових виробів.

Таким чином, продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів в інтернет-магазинах суперечить нормам чинного законодавства, а тому є неприпустимим.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.