Тернополяни тримають руку на «Пульсі» Міндоходів

24 Лип 2013 / 09:48 | Переглядів: 1579

податкова будівля

З метою покращення роботи з питання протидії корупції в податкових та митних підрозділах ГУ Міндоходів у Тернопільській області та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву, підрозділом здійснюється постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов'язків, встановлюються особи, схильні до вчинення протиправних дій та вживаються заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов'язків.

Відтак, мешканці м. Тернополя та області можуть інформувати про факти вимагання та отримання хабара, інші протиправні дії з боку посадових осіб податкової служби та митниці, або ж повідомити про перевищення повноважень працівниками Міндоходів на телефонну „гарячу” лінію "Пульс": (044) 284-00-07, або ж особисто звернутися у відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль вул. Білецька, 1, кабінети 705, 707.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.