Тернопільським міськрайонним центром зайнятості налагоджена тісна співпраця із товариством ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна»

02 Гру 2013 / 10:33 | Переглядів: 3721

СЕ Борднетце-Україна

Високоефективну роботу підприємства забезпечує його стабільний трудовий колектив, у формуванні якого сприяє впродовж багатьох років Тернопільський міськрайонний центр зайнятості.

ТзОВ "СЕ Борднетце-Україна"(с.Байківці, вул 15 Квітня, 7) входить до концерну Sumitomo Electric Bordnetze - провідного світового виробника кабельної продукції. Завдяки вдалій кадровій політиці підприємство стало одним з найбільших роботодавців Тернопілля.

"СЕ Борднетце-Україна" гарантує своїм працівникам:

- офіційне працевлаштування, середня зарплата на підприємстві складає 2000 грн.

- оплату лікарняних;

- щорічну оплачувану відпустку (24 календарні дні);

- оплатa праці за понаднормовий час у подвійному розмірі: оплату за роботу в нічний час; за роботу в вечірні години. (Встановлені види премій: за продуктивність для робітників; за професійні успіхи для допоміжних працівників і службовців; за присутність для робітників та допоміжних працівників);

- тринадцяту зарплату;

- забезпечення гарячими обідами з частковою оплатою за кошти підприємства;

- транспортування працівників до місця роботи;

- медичне страхування;

- безпечні умови праці, забезпечення спецодягом, спецвзуттям, належними санітарно-побутовими умовами;

- можливість кар'єрного росту та професійного розвитку.

На даний час підприємством призупинений прийом на роботу осіб, які проживають у м. Тернополі та Тернопільському районі у зв'язку із повним укомплектуванням штату працівників.

Разом з тим, "СЕ Борднетце-Україна" пропонує роботу (20 вакансій) у своїй філії, яка розташована у Чернівецькій області. На підприємстві працюють представники із різних районів, переважно з Теребовлянського, Підволочиського, Козівського, Бережанського та Тернопільського районів. З цих напрямків роботодавцем складені маршрутні схеми для транспортування працівників до місця роботи.

За направленням служби зайнятості з початку 2013 р. працевлаштовано 247 осіб, в тому числі 55 жителів м.Тернополя та Тернопільського району.

Відповідно до нового Закону України "Про зайнятість населення" підприємством працевлаштовано 17 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з компенсацію роботодавцю єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Тернопільським міськрайонним центром зайнятості проводяться презентації роботодавців з використанням мобільного центру профорієнтації . Такий захід відбувся цього року у Велокогаївському Народному домі, учасниками якого стали 42 особи-шукачі роботи.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.