Тернопільські суб’єкти господарювання сплатили 417,2 млн. грн. податку на додану вартість

19 Лис 2013 / 14:06 | Переглядів: 1508

Гроші

До державної скарбниці суб'єкти підприємницької діяльності Тернополя і Тернопільського району сплатили понад 417,2 млн. грн. податку на додану вартість протягом січня-жовтня цього року. Про це повідомив заступник начальника Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області Іван Поліщук. “Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 177,1 млн. грн. Якщо говорити у відсотках то це плюс 74 % до десяти місяців 2013 року,” - деталізував заступник очільника податкової.

Платники обласного центру сплатили 388,3 млн. грн. податку на додану вартість, що на 164,3 млн. грн. більше, ніж у відповідному минулорічному періоді. Суб'єкти господарювання Тернопільського району спрямували до державної казни 28,9 млн. грн., а це на 12,8 млн. грн. більше, ніж минулоріч.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.