Стан розрахунків з бюджетом можна перевірити з власного комп'ютера

03 Лис 2014 / 07:29 | Переглядів: 3277

компютер

За допомогою сервісу "Електронний кабінет платника" податків з'явилася можливість не лише підготувати, заповнити і відправити податкову звітність в електронному вигляді, але і переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом.
Облік розрахунків платника податків з бюджетом ведеться окремо по кожному податку, збору. Для цього відкривається картка особового рахунку.

Компонент "Розрахунки з бюджетом" надає можливість платникові проглянути інформацію про стан його розрахунків з бюджетом за усіма відкритими картками особових рахунків, зокрема, інформацію про податковий борг, в розрізі податків, що підлягають сплаті, на задану дату і прогноз по платежах до кінця поточного року, не витрачаючи робочий час на відвідування органів фіскальної служби.

Для роботи з "Електронним кабінетом платника" податків необхідно мати електронні ключі, які видаються Акредитованим центром сертифікації ключів абсолютно безкоштовно.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.