Служба зайнятості на допомогу переселенцям у пошуках роботи

06 Сер 2014 / 10:10 | Переглядів: 1993

зайнятість мобільний кіоск

З метою підвищення рівня поінформованості громадян, в тому числі осіб, що переселяються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції про послуги служби зайнятості, 01серпня 2014 року спеціалістами Тернопільського міськрайонного центру зайнятості була проведена виїзна акція із використанням спеціально оснащеного транспортного засобу "Мобільний центр профорієнтації" на території залізничного вокзалу станції "Тернопіль".

Під час заходу бажаючі були проінформовані про наявні вакансії, основи законодавства про зайнятість населення, можливості навчання та підвищення кваліфікації, отримання ваучера тощо. Усіх громадян ознайомили із професіями та спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці, перспективами працевлаштування. Також громадянам, що прибули з тимчасово окупованої території були надані координати осіб та організацій, що можуть сприяти у вирішенні нагальних питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням.

Не залишились без уваги питання інших громадян, зокрема про можливість працевлаштування осіб з обмеженими можливостями. Усім бажаючим були роздані інформаційні буклети та листівки. А за більш детальною інформацією запропоновано звертатись у найближчі центри зайнятості та скористатись можливостями Інтернет ресурсів служби зайнятості (http://www.dcz.gov.ua, http://www.trud.gov.ua).

Загалом у заході взяли участь 20 громадян.

Головний спеціаліст відділу довідково-інформаційної роботи з населенням Тернопільського МРЦЗ - Грицаєнко А.Г.
528930

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.