Ще один крок на шляху до впровадження механізму енергосервісу у бюджетній сфері

13 Січ 2016 / 10:22 | Переглядів: 1573

=-би3б=9и3б=и3=юи3юб=и3пирлн

Із 2016 року для оплати бюджетних зобов'язань за енергосервісним договором вводиться новий код економічної класифікації видатків бюджету — 2276 "Оплата енергосервісу".

Про це йдеться унаказі Мінфіну від 06.11.2015 р. № 996 "Про внесення зміни до економічної класифікації видатків бюджету", який набрав чинності 1 січня 2016 р.

"Крок за кроком в країні створюється уся необхідна правова база для повноцінного запровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері. Минулого року прийнято два Закони України щодо ЕСКО-механізму, затверджено примірний енергосервісний договір. На часі - приведення наказів Мінфіну у відповідність із новими Законами", — зазначив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, відтепер бюджетні установи зможуть формувати видатки із врахуванням витрат за укладеними енергосервісними договорами.

Впровадження енергосервісу дозволить термомодернізувати бюджетні установи, не витрачаючи при цьому бюджетні кошти на інвестиції, та отримати економію енергоресурсів.

Довідка

Примірний енергосервісний договір затвердженопостановою Уряду від 21.10.2015 р. № 845 "Про затвердження Примірного енергосервісного договору ".

Прес-служба Держенергоефективності

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.