«Пульс» - захисник Ваших прав

25 Чер 2015 / 19:48 | Переглядів: 1482

Пульс

Для створення сприятливих умов для здійснення підприємницької діяльності функціонує реально діючий антикорупційний сервіс "Пульс", за допомогою якого громадяни та суб'єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, а також про можливі корупційні дії з їхнього боку.

Про результати розгляду звернення заявникам повідомляється в режимі "Call-back" (працівник сервісу повідомляє про результати розгляду) невідкладно або протягом 1-3робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів.

Всі звернення розглядаються якісно та своєчасно, кожному заявнику особисто надається відповідь згідно чинного законодавства.

Звернутися на "Пульс" можна за номером телефону:(044) 284-00-07.

Відділ комунікацій Тернопільської об'єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.