Прокуратурою вжито заходів щодо виплати працівникам заборгованості із заробітної плати

22 Сер 2013 / 15:18 | Переглядів: 1821

Гроші

Своєчасне отримання заробітної плати - конституційне право громадян, на захист та поновлення якого органами прокуратури області постійно вживаються заходи прокурорського реагування

Зокрема, прокурорами вживаються заходи представницького характеру щодо стягнення із суб'єктів господарювання допущеного ними боргу з виплати зарплати працівникам.

Так, прокурором міста Тернополя до Тернопільського міськрайонного суду подано заяви про стягнення з роботодавця заборгованої ним заробітної плати працівникам на загальну суму 10 тисяч гривень.

Загалом, у зазначеній сфері судами задоволено позови, пред'явлені у поточному році органами прокуратури області, на загальну суму майже 400 тисяч гривень. На виконання судових рішеньпоновлено права 150 працівників.

З огляду на пріоритетність захисту прав громадян на своєчасне отримання винагороди за виконану роботу цілеспрямована робота прокурорів на зазначеному напрямі продовжується.

Додатково:

У поточному році за актами прокурорського реагування працівникам виплачено майже 11,5 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.