Професіографічна екскурсія

20 Тра 2014 / 07:50 | Переглядів: 2006

зайнятість екскурсія магазин

Тернопільський міськрайонний центр зайнятості організовує різноманітні заходи для учнів шкіл.

Школярі с. Мар'янівка Тернопільського району завітали на екскурсію, організовану спеціалістами Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, у магазин "Крамниця"

Мета цього заходу - ознайомлення старшокласників з робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці. ”На перший погляд, професія продавця продовольчих товарів легка, але насправді справжній фахівець повинен знати весь асортимент продукції, який є у магазині, його вартість, основні характеристики, хто виробник тощо. Також, добре було б швидко рахувати, знати касовий апарат, покази ваги ну і звичайно вміти спілкуватись з покупцем та надавати відповіді про якісну характеристику товару”, - зазначила продавець магазину Оксана Боднар.

Після екскурсії головний спеціаліст відділу довідково-інформаційної роботи з населенням Грицаєнко А.Г. розповіла школярам про стан ринку праці району та професії, які користуються попитом. Директор школи Захар Богдана Іванівна подякувала за проведення екскурсії і зазначила важливість проведення таких заходів для учнів сільських шкіл.

Грицаєнко А.Г.- головний спеціаліст відділу довідково-інформаційної роботи з населенням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.