Про порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції

14 Гру 2014 / 07:57 | Переглядів: 1539

ато доставка води волонтерство допомога батальйон Збруч

Фото: Василь Лабай

Уряд передбачив механізм включення фізичних осіб-благодійників до Реєстру волонтерів антитерористичної операції. Про це йдеться в наказі Міністерства фінансів від 30 жовтня 2014 №1089 "Про затвердження Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції". Документ набув чинності 5 грудня 2014 року.
Документом встановлюється механізм включення фізичних осіб-благодійників до Реєстру волонтерів антитерористичної операції.

Порядком визначається структура цього Реєстру, форма заяви про включення, а також форма довідки з банку про відкриття або закриття рахунка фізичною особою. Відповідно до Порядку для включення до Реєстру фізична особа-благодійник особисто може звернутися до будь-якого органу ДФС.

Включення до Реєстру здійснюється за заявницьким принципом протягом одного робочого дня. У заяві мають бути зазначені категорії фізичних осіб, на користь яких надається благодійна допомога волонтером антитерористичної операції (далі - АТО), та дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО.

Дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО не може бути раніше 21.11.2013 та раніше дати відкриття рахунків, призначених для здійснення благодійної діяльності.

Датою включення фізичної особи-благодійника до Реєстру є дата внесення відповідного запису до цього Реєстру.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.