При державній реєстрації одночасно стаєш платником ПДВ

29 Лис 2013 / 18:55 | Переглядів: 1577

підприємець

Така можливість буде передбачена у представників бізнесу з 01.01.2014 року, коли наберуть чинності зміни, внесені Законом України від 05.09.2012 №443 до Закону України від 15.05.2003року №755 "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та до Податкового кодексу України щодо спрощення реєстрації осіб, як платників податків.

Згідно із зазначеними змінами, платники податку, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визначення електронних документів, можуть подати реєстраційну заяву про добровільну реєстрацію платником ПДВ засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Крім цього, передбачено, що реєстраційна заява про обрання спрощеної системи оподаткування можуть бути подані державному реєстратору як додаток до реєстраційної картки, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця. Електронна копія заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючих органів одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської ОДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.