Працевлаштування

18 Чер 2014 / 10:16 | Переглядів: 1403

вакансія

В результаті вжитих заходів активної політики зайнятості, за січень - травень 2014 року за сприянням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості працевлаштовані 1740 незайнятих громадян.

Відповідно до Закону України "Про зайнятість населення" щодо організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, у січні - травні 2014 року 340 осіб направлені на громадські роботи для благоустрою території міста та на роботи тимчасового характеру.

Для популяризації одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності з початку року проводиться інформаційно - роз'яснювальна робота серед населення щодо можливості започаткування власної справи за сприянням служби зайнятості. За січень - травень 2014 року проведені 16 інформаційних семінарів на тему "Як започаткувати власний бізнес" з орієнтації на підприємницьку діяльність, в яких взяли участь 123 чол. З початку 2014 року 34 особи отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності (у січні - травні 2013 року - 27 чол.), в тому числі 13 жінок, 20 чол. з числа молоді віком до 35 років. Середній розмір виплаченої допомоги для організації підприємницької діяльності склав 10169,2 грн.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.