Подали декларацію – отримайте довідку

02 Сер 2017 / 14:21 | Переглядів: 555

Податкова Центр обслуговування платників податків

У Тернопільській ОДПІ повідомили, що 28 липня набрав чинності наказ Мінфіну від13.06.2017 №568, яким затверджено форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) та Порядок оформлення івидачі цієї довідки.

Довідка видається безоплатно у паперовій чи електронній формах на підставі: заяви платника податків про видачу Довідки та податкової декларації про майновий стан і доходи.

Заява та податкова декларація подаються платником податків (уповноваженим представником) до податкової інспекції за місцем податкового обліку.

В заяві робиться обов'язкове посилання на відповідний пункт Податкового кодексу України, яким передбачено видачу довідки, та зазначається найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) довідку буде подано платником податків.

Заяву про видачу довідки, за вибором платника податку, може бути подано велектронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу таелектронного цифрового підпису.

Довідка видається платникам податків - протягом 10 календарних днів з дати отримання заяви, а тим, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, - протягом 30календарних днів після надходження податкової декларації та сплати належної суми податку.

Мешканці Тернополя і Тернопільського району заяву подають у Центр обслуговування платників, вікно № 1, а декларацію - у вікна № 2-8 (Зал №2 "Прийом звітності та вхідної кореспонденції"). Отримати довідку можна у залі №1 "Обслуговування платників (надання консультацій)".

Довідково: Наказ №568 опубліковано в бюлетені "Офіційний вісник України" від28.07.2017 №59. З текстом цього наказу можна ознайомитись, скориставшись розділом "Нормативні та інформаційні документи" Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу на офіційному веб-порталі ДФС України (zir.sfs.gov.ua).

Докладні консультації - у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 таза телефоном: 43-46-10, 43-46-40.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.