Побутові лічильники та реформа системи технічного регулювання: що їх пов’язує?

19 Січ 2016 / 14:40 | Переглядів: 774

бм952-09и5ь0и7т2им5 78г2м5 с2

Сьогодні у кожного в квартирі стоять побутові лічильники споживання електроенергії, у багатьох - лічильники води та газу. І ми часто стикалися з обтяжливою процедурою повірки лічильників. Мало того, що нас рідко попереджають про проведення повірок, іноді ще й змушують самостійно возити лічильник на перевірку, та ще й вимагають за це гроші.

Але з нового року ситуація змінилася. З 1 січня набув чинності Закон "Про метрологію та метрологічну діяльність". У Законі чітко прописані принципи відносин між постачальниками та споживачами послуг.povirkaЯкщо перекласти з бюрократичної мови статтю 17 (Повірка засобів вимірювальної техніки або просто - перевірка лічильників на відповідність вимогам), то виявиться, що відтепер всі роботи з обслуговування лічильників повинні проводитися коштом постачальників послуг. Їх же турботою (а аж ніяк не мешканців) є і своєчасна повірка цих лічильників.

Детальніше про законтут

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.