Плата за землю: надходження зростають

20 Лис 2012 / 12:49 | 1 коментар | Переглядів: 1415

Гроші

Протягом січня-жовтня цього року громадяни та підприємці Тернополя і Тернопільського району сплатили майже 6,4 млн. грн. плати за землю від фізичних осіб. Порівняно з минулим роком надходження з цього платежу зросли на 507,2 тис. грн.

Бюджет наповнюється і за рахунок тих власників та користувачів землею, які із запізненням сплачують належні платежі та подають звітність із запізненням. З початку року понад тисячу осіб було оштрафовано за вищевказані порушення майже на 84 тис. грн.

На території обслуговування Тернопільської об'єднаної ДПІ зареєстровано 26 750 осіб, які сплачують плату за землю. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року їх кількість збільшилась на 225. Більшість платників плати за землю зареєстровані у Тернопільському районі, а це 22 114 осіб. В обласному центрі налічується 4636 таких платників.

Світлана Шевчук, начальник відділу майнових податків та моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб Тернопільської об'єднаної ДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.