Пів квартири в оренду під офіс

02 Вер 2014 / 17:34 | Переглядів: 1370

оренда договір нерухомість

Чи повинна фізична особа - власник квартири, одна з кімнат якої здається в оренду, сплачувати податок на нерухоме майно за всю площу цього об'єкта?

Відповідно до Податкового кодексу, об'єктом оподаткування податком на нерухоме майно є житлова нерухомість, у тому числі її частка.

Пільги зі сплати податку на нерухоме майно передбачено ст.265 Податкового кодексу. Проте, вони не надаються на об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Отже, якщо фізична особа - власник квартири здає одну з кімнат цієї квартири, то пільга зі сплати податку у вигляді зменшення бази оподаткування на таку квартиру не дається.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.