Підприємець закрився, коли подати ліквідаційну звітність

07 Лют 2018 / 20:40 | Переглядів: 782

податкова фінзвітність

У Тернопільській ОДПІ зазначили, що фізичні особи, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, подають податкову декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, в який відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, протягом 30календарних днів з дня проведення такого припинення.

Для таких осіб, останнім базовим податковим (звітним) періодам є період з дня, наступного заднем закінчення попереднього базового податкового періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Одночасно, іноземці та особи без громадянства, які зареєстровані підприємцями згідно із законодавством України, є резидентами, і на них поширюється дія пункту 177.11 Податкового кодексу. А саме, подавати річну податкову декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового року), а у разі припинення діяльності аналогічно, протягом 30календарних днів з дня проведення такого припинення.

Також, для фізичних осіб-підприємців, які у звітному (податковому) році припиняють державну реєстрацію підприємницької діяльності за власним рішенням та подають Декларацію про майновий стан і доходи у строки, встановлені Кодексу, де передбачено відображення дати прийняття рішення про припинення у рядку 8 "Категорія платника" Декларації.

Докладніші консультації - у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.