Підприємці найчастіше обирають другу групу єдиного податку

05 Вер 2013 / 08:46 | Переглядів: 1436

підприємець

Станом на початок серпня 9968 приватних підприємців, що перебувають на обліку в Тернопільській об'єднаній ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області, обрали спрощену систему оподаткування. „Більшість із них обрали другу групу єдиного податку - 5475 осіб, - констатував заступник начальника інспекції Василь Кравець. - Трохи менше, а це 2312 бізнесменів, відділи перевагу третій групі, ще 2178 спрощенців забажали здійснювати діяльність на першій групі єдиного податку. П'яту групу обрали троє приватних підприємців.”

Спрощенцями працевлаштовано 7215 найманих працівників. З них, у єдинників другої групи працює 6224 особи та 991 - у підприємців третьої групи.

На думку Василя Тарасовича, модернізація спрощеної системи оподаткування сприятливо відобразилася на розвитку малого бізнесу на теренах Тернополя і Тернопільського району, результатом цього є збільшення кількості бажаючих бути платниками єдиного податку.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.