Пам’ятку архітектури потрібно оцінити у Збаражі

19 Січ 2015 / 07:19 | Переглядів: 1347

Аукціон

З метою наступного розрахунку орендної плати потрібно визначити ринкову вартість трьох об'єктів державної власності.
У Тернополі (вул.Текстильна, 12) це нежитлові приміщення гуртожитку (виробнича майстерня) загальною площею 51,13 кв.м, що перебувають на балансі Тернопільського центру профтехосвіти №1.

У Монастириськах (вул. Сагайдачного, 3) - 30 кв.м на 3-му поверсі адмінбудинку, що перебуває на балансі відділу агропромрозвитку Монастириської РДА.

У Збаражі (вул. Б. Хмельницького, 6) - частина приміщень загальною площею 22,6 кв.м адміністративного будинку кінця ХІХ ст., що є пам'яткою архітектури місцевого значення й перебуває на балансі НЗ “Замки Тернопілля”.

Конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 29 січня 2015 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно вартості й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов'язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 22 січня 2015 року включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності". Телефон для довідок - 52-66-85. Детальніша інформація - у газеті "Відомості приватизації" № 1-2 (850-851) за 14 січня 2015 року.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.