Особливості сплати «спрощенцями» єдиного податку та єдиного внеску в умовах мобілізації

27 Тра 2014 / 08:59 | Переглядів: 1296

підприємець

У зв'язку з різким ускладненням внутрішньополітичної ситуації в Україні, відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 №303/2014 "Про часткову мобілізацію", військовозобов'язані громадяни України тимчасово можуть бути мобілізовані на військову службу.

Несплачені за період часткової мобілізації авансові внески з єдиного податку мобілізованими фізичними особами-підприємцями - платниками єдиного податку І та ІІ груп можуть бути списані контролюючим органом як безнадійний податковий борг, якщо в період мобілізації такі платники не здійснювали господарську діяльність та не одержували доходів.

Вказані категорії платників повинні надати контролюючому органу підтверджуючий документ з військового комісаріату, у якому буде зазначено період перебування на такій службі.

Роз'яснення з цього питання розміщено в "Узагальнюючій податковій консультації щодо окремих питань оподаткування платників єдиного податку", яка затверджена наказом Міндоходів України від 06.05.2014 р. № 276 і знаходиться за посиланням, або на офіційному порталі Міндоходів України у розділі "Законодавство", підрозділ "Податкове законодавство" (Накази).

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.