Облікові справи мають термін зберігання

20 Жов 2016 / 07:26 | Переглядів: 1345

Податкова Центр обслуговування платників податків

В управлінні обслуговування платників Тернопільської ОДПІ пояснили, скільки часу зберігаються справи платників податків. Фахівці зазначили, що Наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 № 578/5 затверджено Перелік типових документів, що створюються підчас діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів (далі - Перелік).

Відповідно до статті 291 р. І Переліку облікові справи платників податків і зборів (обов'язкових платежів) зберігаються протягом 5 років після припинення діяльності таких суб'єктів господарювання.

Особові рахунки платників податків і зборів (обов'язкових платежів) зберігаються протягом 5 років. Це передбачено статтею 292 вказаного Переліку.

Однак, слід зазначити, що обчислення строків зберігання документів проводиться з1січняроку, який іде за роком завершення їх діловодством.

Наприклад, обчислення строку зберігання справ, завершених діловодством у 2014 році, починається з 1 січня 2015 року.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.