Нюанси звіту з ЄСВ щодо працівників, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною або мобілізовані

14 Лип 2015 / 17:01 | Переглядів: 1022

Тернопільська податкова

До реквізиту "Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати" працівників, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у загальному випадку не включають. Проте можлива ситуація, коли працівниця, яка перебуває в зазначеній відпустці, скористалася своїм правом на працю і в період такої відпустки паралельно трудиться в цього самого роботодавця на умовах неповної зайнятості. У такому разі під час розрахунку показника, що має потрапити в реквізит "Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати", таку жінку враховують.

А ось працівників, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, на особливий період, яким роботодавець нараховує середню заробітну плату, включають під час розрахунку показника, що записують у зазначений реквізит.

Для отримання детальнішої інформації щодо ЄСВ можна звернутись у Центр обслуговування платників за адресою: вул. Білецька 1 або за телефонами: 46-46-10 та 52-12-27.

Відділ комунікацій Тернопільської об'єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.