Новий електронний рахунок при повторній реєстрації платником ПДВ

01 Лис 2016 / 13:47 | Переглядів: 1060

пдв 2

В управлінні податків і зборів з юридичних осіб Тернопільської ОДПІ нагадують, що правові основи функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість регулюються ст. 200¹ Податкового кодексу України та регламентуються Порядком електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №569 (далі - Порядок №569).

Електронний рахунок відкривається платнику податку Державною казначейською службою автоматично на безоплатній основі.

Згідно з п. 6 Порядку №569 Державна казначейська служба відповідно до вимог ст. 69 Податкового кодексу України надсилає Державній фіскальній службі повідомлення про відкриття електронного рахунка/додаткового електронного рахунка у день його відкриття. Після надходження такого повідомлення ДФС інформує платника податку про реквізити його електронних рахунків.

В управлінні також зазначили, що у випадку повторної реєстрації особи платником податку відповідно до п. 8 Порядку №569, такому платнику відкривається новий електронний рахунок.

Детальніше проконсультуватись із даного питання можна в Центрі обслуговування платників та за телефоном: 43-46-24, 43-46-22, 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.