Нові рахунки для сільськогосподарських товаровиробників

03 Лют 2018 / 20:00 | Переглядів: 760

Земля податок

У Тернопільській ОДПІ повідомили, що відповідно наказу Державної казначейської служби України від 12.01.2018 №10 "Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету" відкрито рахунки для зарахування надходжень за кодом класифікації доходів 18050500 "Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків", символом звітності 664.

Нові рахунки введені в дію з22.01.2018.

Інформацію про оновлені рахунки можна отримати на офіційному субсайті "Територіальні органи ДФС у Тернопільській області" за допомогою електронного банера "Бюджетні рахунки" та/або за посиланням:http://tr.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.