Нова надія на майбутнє

03 Чер 2014 / 20:35 | Переглядів: 1596

гроші1

Що ми можемо назвати найдорожчим у своєму житті? Звичайно, що дітей. Адже, вони є тією світлом, яке дарує надію на нове майбутнє. Вони є продовженням нас самих. Тому, нашим обов'язком є дати їм усе найкраще, що є у житті.

З такою метою щороку відзначається Міжнародний день захисту дітей. В рамках цієї події Тернопільська об'єднана державна податкова інспекція спільно з Асоціацією Платників Податків України у Тернопільській області вирішили подарувати дітям свято.

"Наша інспекція в цей день щороку проводить різноманітні заходи з дітьми. Цього року ми обрали учнів ТЗОШ №25. Сьогодні ми запрошуємо дітей відвідати музей податкової інспекції, переглянути малюнки, які брали участь у конкурсі "Податки очима дітей". Після цього пропонуємо відвідати краєзнавчий музей, а також прогулятися на катері тернопільським ставом. Ми хочемо, щоб заходи, які ми спланували розширили світогляд як про податкову службу так і про наш край", розповів начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області Петро Миколайович Якимчук.

Голова ТВ ВГО Асоціації Платників Податків України у Тернопільській області Ігор Степанович Дутка зазначив, що такі заходи розширюють обізнаність дітей про податкову інспекцію. "Також, проводячи це свято ми прагнемо, аби діти відчули підтримку, любов та свою значимість для нас" - додав він.

За проявлений інтерес до своїх вихованців подякував організаторам дійства директор ТЗОШ № 25 Ігор Михайлович Дудас:

"Весь педагогічний колектив нашої школи вдячний усім, хто долучився до проведення цього свята. Діти дізналися багато нових та цікавих фактів, відвідавши музей податкової інспекції. Їхнє уявлення про цю державну структуру стало набагато ширшим, оскільки багато хто з них до цього часу не розумів значення слова "податки".Також, він на згадку про зустріч, подарував податківцям книгу про Кутківецьку школу, якій виповнилося уже 140 років.

П'ятикласник Артур розповів, що до сьогодні він не знав що таке податки та чим займається податкова інспекція:

"Я про податки майже нічого не знаю. Та дуже хочу дізнатися. Найбільше, що мені запам'яталося у музеї податкової інспекції - це нагороди за перемоги у футбольних матчах. Я не знав, що податківці також грають у футбол, так як і ми".

Під час прогулянки на катері ми запитали шестикласницю Діану, чи розуміє вона тепер, що таке "податки". У відповідь почули, що - "податки - це така річ, що дає можливість жити краще. Тому, я, коли виросту, буду платити податки, щоб наша Україна змінилася і стала багатою державою."

Діти також отримали подарунки від організаторів дійства.

Не забуваймо, що майбутнє наших дітей творимо ми з вами. Тому, особливо важливим є навчити їх жити правильно, чесно та бути справжніми громадянами своєї держави.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної
ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.