Нерухоме майно: здаємо в оренду

12 Гру 2014 / 17:43 | Переглядів: 1347

оренда договір нерухомість

Чи необхідно фізичній особі - підприємцю - платнику єдиного податку, яка здає в оренду власне нерухоме майно, зазначати у графі "Місце провадження господарської діяльності" заяви про застосування спрощеної системи адреси майна, яке буде здаватися в оренду?

Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єкт господарювання повинен подати заяву.

Згідно з пп.4 п.298.3 ст.298 Податкового кодексу України, у заяві зазначається, зокрема, місце провадження господарської діяльності.

Тому, якщо фізична особа - підприємець - платник єдиного податку здає в оренду власне нерухоме майно, то в графі "Місце провадження господарської діяльності" заяви про право застосування спрощеної системи оподаткування, зазначаються усі адреси розташування нерухомого майна, яке буде здаватися в оренду.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.