Не отримали повідомлення на сплату податку за нерухомість? Зверніться до податкової!

22 Чер 2017 / 17:24 | Переглядів: 2752

Податкова Центр обслуговування платників податків

У Тернопільській ОДПІ нагадали, що у 2017 році фізичні особи сплачують податок нанерухоме майно за 2016 рік.

Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються платникам податку за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня. Розрахунок здійснюється на підставі відомостей державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення-рішення.

За порушення термінів сплати податків платники притягуються до відповідальності у вигляді штрафу від 10 до 20 % своєчасно несплаченої суми.

З метою недопущення несвоєчасної сплати податку власникам об'єктів нерухомого майна, яківолодіють житловими будинками площею понад120 м², квартирами площею понад60 м² або об'єктами нежитлової нерухомості у разі неотримання податкових повідомлень-рішень на сплату податку, або ж якщо платник податку не погоджується з розрахунком податку чи виявить розбіжності в наявній у нього інформації про об'єкт нерухомості, він має звернутися з оригіналами документів на нерухомість до податкової інспекції, за своїм місцем реєстрації.

Якщо є підстави, фахівці інспекції мають провести перерахунок суми і надіслати нове податкове повідомлення-рішення.

Також, власникам розкішних об'єктів нерухомості в податковій нагадали, якщо загальна плаща (для квартири) перевищує300 м² чи500 м²(для будинку), до обчисленої суми податку нанерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, додатково сплачується ними 25000 грн на рік за кожний такий об'єкт нежитлової нерухомості (його частку).

Як інформував в. о. начальника Тернопільської ОДПІ Сергій Бабій, впродовж п'яти місяців цього року жителями обласного центру і Тернопільського району ужесплачено майже 691 тис грн податку на нерухоме майно.

Докладні консультації - у Центрі обслуговування платників та за телефоном: 43-46-30, 43‑46‑10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.