На Тернопільщині сплатили понад 39 мільйонів гривень податку

11 Лют 2014 / 15:33 | Переглядів: 858

Гроші

Понад 39 мільйонів гривень спрямували до місцевих бюджетів платники Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області протягом січня цього року. Це на 669,5 тис. грн. більше, ніж у перший місяць минулого року. Про це повідомив начальник податкової інспекції Петро Якимчук.

Він зазначив, що міську казну поповнили суб'єкти господарювання, сплативши майже 33,4 млн. грн., а бюджет Тернопільського району - 5,7 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року поступлення зросли відповідно на 577,9 тис. грн. та 91,6 тис. грн. Значна частка місцевих надходжень це - податок на доходи фізичних осіб (28,8 млн. грн.), плата за землю (3,6 млн. грн.) та єдиний податок (5 млн. грн.).

„Позитивна динаміка щодо зростання надходжень, яка набрала обертів у минулому році, продовжується й у цьому,” - констатував Петро Миколайович. На його думку, це цілком очікуваний і закономірний результат. Адже Міндоходів не тільки виявляються ті, хто ухиляється від сплати податків, але й втілюються нові сервіси для надання послуг платникам, створюються комфортні умови для провадження підприємницької діяльності тощо. Все це відгукується добропорядністю суб'єктів господарювання, підтримкою законодавчих та сервісних ініціатив.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.