На нову тролейбусну лінію витратять майже 100 тисяч

08 Вер 2015 / 09:42 | Переглядів: 2220

тролейбуси 038464645

На черговому засіданні виконавчого комітету управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку дозволили укласти договір на створення науково-технічної продукції із "Національним університетом "Львівська політехніка" та перерахувати їм 99 тисяч 600 гривень. Йдеться про розробку нових тролейбусних ліній на таких вулицях, як Бродівська, Текстильна та інші. Будуватимуть їх вже наступного року.

- Тернополяни могли подавати нам свої пропозиції щодо того, якою вони бачать транспорту мережу міста, - каже Ігор Мединський, начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку міськради. - Нам телефонували і писали не електронну скриньку. Люди хочуть їхати з ринку через залізничний вокзал по Злуки у сторону "Східного", пропонували з'єднати "Сонячний" і "Східний", хочуть щоб був тролейбус з ринку на "Східний", з Володимира Великого на "Дружбу". Є пропозиції охопити електричним транспортом Бродівську, Текстильну, "Подоляни" і Морозенка. Є побажання з'єднати вулицю Симоненка по Об'їзній з вулицею 15 квітня-Київська. Цьогоріч ми запустимо тільки ті лінії, які були заплановані раніше. А щодо нових на Бродівській, Текстильній, біля "Подолян", Морозенка, Симоненка і 15 Квітня, потрібно буде давати завдання проектним інститутам спроектувати ці лінії, щоб бачити по проектно-кошторисній документації, яка вартість цих ліній, щоб можна було закладати кошти у бюджет, і в 2016 році приступати до будівництва та закупівлі більшої кількості тролейбусів.

Цього року з'явилося три нові тролейбусні лінії: Володимира Великого - Леся Курбаса - Морозенка - Симоненка; Корольова - Сахарова - Купчинського, Бережанська - Лучаківського - Будного - Тролейбусна. До 1 листопада, за словами Ігоря Мединського, має бути завершена четверта: Лесі Українки - Протасевича - Довженка - Лесі Українки. До кінця вересня до Тернополя повинні також привезти ще чотири вживані чеські тролейбуси.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.