Міні-ярмарок вакансій ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон»

02 Гру 2013 / 16:05 | Переглядів: 3551

зайнятість семінар Оріон

28 листопада 2013 року в приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПАТ "ТРЗ "Оріон".

Представники підприємства ПАТ "ТРЗ "Оріон" Людмила Христинюк та Руслана Балик продемонстрували відеопрезентацію компанії, ознайомили учасників заходу із напрямками діяльності, виробничими потужностями, ринком збуту продукції, а також із професійним та кваліфікаційним складом працівників.

Начальник дільниці виготовлення ламп розжарювання Іван Гусак розповів присутнім: "Одним з найперспективніших напрямків діяльності нашого підприємства є виготовлення ламп розжарювання. У зв'язку з розширенням дільниці виникає потреба у цокольниках, монтажниках-вакуумниках, заварниках електровакуумних приладів та випробувачах деталей та приладів. Слід зазначити, що завод "Оріон" здійснює навчання працівників за даними професіями у м.Львів на базі заводу "Іскра".

Для участі у ярмарку вакансій працівники міськрайонного центру зайнятості запросили безробітних м.Тернополя, Тернопільського, Теребовлянського, Збаразького, Зборівського, Підволочиського, Козівського районів.

82 особи - учасники заходу активно обговорювали професійні вимоги до кандидатів на дану посаду. Безробітні цікавилась графіком роботи та основними обов'язками, а також розміром та строками виплати заробітної плати. Представники ПАТ "ТРЗ "Оріон" відповіли на всі питання, які виникли при спілкуванні з шукачами роботи. Учасники ярмарку обмінялись контактами із зацікавленими особами. Роботодавці запросили претендентів на посади відвідати підприємство для співбесіди.

Начальник відділу довідково-інформаційної
роботи з населенням Галина Приступа
Головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Паньків

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.