Критерії автомат-ПДВ-змінено

16 Жов 2012 / 14:43 | Переглядів: 1597

Гроші

Проектом закону України, від 02.10.2012, № 11285 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів" передбачено зміни щодо автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість.Починаючи з 1 листопада 2012 року буде змінено один з критеріїв відшкодування автомат-ПДВ. Відтак, рівень визначення податкового зобов'язання з податку на прибуток до сплати до бюджету (відношення сплаченого податку до обсягів отриманих доходів) повинен бути вищим від середнього по галузі за підсумками останього звітного (податкового) року.

Детальніші роз'яснення з даного питання ви можете отримати, завітавши на веб-портал ДПС України (sts.gov.ua) та суб-сайті ДПС у Тернопільській області (tr.sts. gov.ua), або за телефоном: 15-07.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.