Кому потрібно подати декларацію в обов’язковому порядку?

13 Бер 2015 / 12:16 | Переглядів: 1695

Декларація

Зобов'язані подати декларацію громадяни, які у минулому, 2014 році, отримували такі доходи: від операцій з продажу (обміну) нерухомого чи рухомого майна; доходи, отримані від двох і більше податкових агентів (мається на увазі, якщо людина працювала на двох і більше місцях роботи. При цьому податок з її заробітної плати справлявся, проте сукупно сума такого доходу за рік перевищила 120 розмірів мінімальних зарплат, установленої законом на 1 січня звітного року. У 2014 році це - 146 160 грн.).

Повинні задекларувати доходи й ті особи, які здавали в оренду власне майно, отримували іноземні доходи, інвестиційний прибуток, спадщину та подарунки, нецільову благодійну допомогу понад установлену норму (1710 грн.). Обов'язок щодо подання декларації мають і громадяни, які отримували доходи у вигляді списаного боргу, неустойки.

Відділ комунікацій Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.