Коли звільнено від подання декларації?

22 Бер 2018 / 07:05 | Переглядів: 249

Податкова декларація

У Тернопільській ОДПІ повідомили, що платники податків звільняються від обов'язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи у таких випадках:

1) незалежно від виду та суми отриманих доходів платники податку, які:

- є малолітніми (неповнолітніми) або недієздатними й при цьому перебувають на повно утриманні інших осіб (у тому числі батьків) чи держави на кінець звітного податкового року;

- перебувають під арештом чи є затриманими або засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув'язненні на території інших держав станом на кінець граничного строку подання декларації;

- перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року;

- перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року4

2) в інших випадках, визначених розділом IV Податкового кодексу.

Окрім того, декларація не подається і обов'язок платника податку щодо подання Декларації вважається виконаним, якщо такий платник отримував доходи:

- від податкових агентів, які згідно з Кодексом не включаються до загального місячного оподаткованого доходу;

- виключно від податкових агентів, незалежно від виду та розмірів доходу, крім випадків, прямо передбачених розділом IV Податкового кодексу;

- від операцій продажу чи обміну майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок;

- у вигляді об'єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку чи з яких сплачено податок відповідно до пункту 174.3 статті 174 Кодексу.

Докладніші консультації щодо порядку подання та заповнення декларації про майновий стан і доходи отримайте у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ. Телефон для довідок: 43-46-10.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.