Казначейські фінансові векселі – у дії

25 Жов 2013 / 07:12 | Переглядів: 1227

Гроші

Бюджетне відшкодування у вигляді казначейських фінансових векселів платники отримуватимуть за принципом добровільності. Платники зможуть обирати для себе найоптимальніший варіант повернення коштів - або грошима, або векселями.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року №683, якою визначено порядок випуску, обігу, погашення та стягнення векселів, для отримання бюджетної компенсації векселями платнику достатньо написати заяву до органу доходів і зборів". При цьому сума відшкодування повинна становити не менше 500 тисяч гривень.

Претендувати на отримання казначейських векселів не можуть ті платники, проти яких порушено кримінальне провадження за ухилення від сплати податку або проводиться адміністративне оскарження.

Автоматичне бюджетне відшкодування, як і зараз, здійснюватиметься грошовими коштами.

Відшкодовуватимуть ПДВ казначейськими векселями після затвердження Кабінетом Міністрів України граничної суми відшкодування. Після опублікування цієї постанови, Міністерство сформує реєстр платників, яким протягом п'яти робочих днів ПДВ буде відшкодовано казначейським векселем.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.